Kāzu ielūgumi un galda kartes

Ieskaties un iegādājies kāzu plānotāju: www.kazuplanotajs.com

Kā viens no diezgan svarīgiem punktiem kāzu rīkošanā ir kāzu ielūgumu un galda karšu veidošana.

Liela daļa cilvēku izvēlas gan ielūgumus, gan galda kartes pasūtīt pie kāda, kurš nodarbojas tieši ar dažādu ielūgumu, galda karšu veidošanu, tomēr tas var diezgan dārgi izmaksāt, un var rasties nepieciešamība aizņemties kādu no mūsdienās tik ļoti populārajiem patēriņa kredītiem.

Pasūtot ielūgumus un galda kartes pie pasūtītāja, jūsu laiks ļoti lielā mērā tiks ietaupīts.

Kāzu ielūgumu varētu uzskatīt par svarīgu priekšvēstnesi ikvienam jūsu kāzu viesim (jūsu draugiem, radiem, ģimenei, darba kolēģiem u.c. tuviem cilvēkiem). Pateicoties kāzu ielūgumiem, ikviens gaidītais kāzu viesis tiks iepriekš informēts par gaidāmo notikumu un sagaidāmo atmosfēru.

Ir cilvēki, kas labprāt kāzu ielūgumus gatavo paši, tādā veidā lielā mērā ietaupot savu naudu, toties svarīgi ir atcerēties, ka kāzu ielūgumu veidošana prasīs ļoti daudz laika.

Nozīmīgi ir piedomāt pie kāzu ielūguma dizaina. Nebūs diezgan labi, ja kāzu ielūgumu izdaiļos krāsaini baloni, jo tādā veidā viesi diez vai sapratīs, ka tas ir ielūgums uz gaidāmajām kāzām. Ja ielūgums būs elegants (visbiežāk ielūgumu gatavošanā tiek interpretēta baltā krāsa) ar izsmalcinātu iegravētu uzrakstu, tad jūs būsiet trāpījuši desmitniekā.

Ļoti svarīgi ir piedomāt pie ielūguma teksta sagatavošanas, kas ir jāveic ļoti pārdomāti un rūpīgi, lai ielūgumā nerastos gramatikas (ortogrāfijas, interpunkcijas) kļūdas.

Ielūgumi teksti mēdz būt dažādi, atkarībā no tā, kas ielūdz uz kāzām (jaunais pāris, vedēji u.c.), toties mūsdienās pārsvarā uz kāzām ielūdz jaunais pāris. Ielūguma tekstā var iekļaut arī kādu dzejas rindu vai dziesmas tekstu par mīlestību, laimi utt.

Nereti mūsdienās jaunais pāris kāzu dāvanas vietā vēlas saņemt naudu, tāpēc ir svarīgi radīt tādu tekstu, kas būs saprotams ikvienam. Šeit būs daži piemēri: “Pēc kāzām esam nolēmuši doties medusmēneša ceļojumā, tāpēc būsim priecīgi, ja dāvanas saiņosiet aploksnēs!”; “Ja gribat ko dāvināt, tad ziniet – būsim priecīgi par naudiņu, ko ieguldīsim sava mājokļa labiekārtošanā!”; “Lai ietaupītu gan Jūsu laiku, gan spēkus dāvanu gādāšanā, būsim priecīgi, ja Jūs piedalīsieties mūsu jaunās ģimenes krājkasītes veidošanā!”; “Pēc kāzām esam ieplānojuši doties uz Venēciju, tāpēc, lai atvieglotu pūles par dāvanu, varam pačukstēt, ka dāvanu priecāsimies saņemt aploksnē kā mazu atbalstu mūsu medusmēnesim!” u.c.

Ikvienam ir jāzina, ka, ielūdzot uz kāzām neprecētu pāri, ir svarīgi aicināt abus, jo nav pieklājīgi aicināt cilvēku vienu, ja ir zināms, ka viņam ir otrā pusīte.

Ir ieteicams ielūgumā ierakstīt, lai viesi paziņo par ierašanos vai arī neierašanos kāzās.

Noteikti ir jāpiedomā arī pie kāzu ielūgumu nogādāšanas – visbiežāk tuvākajiem kāzu viesiem ielūgumus nodod personīgi, taču daudz attālākiem kāzu viesiem droši var ielūgumus nosūtīt pa pastu. Svarīgi ir arī ielūgumus pie viesiem nogādāt laicīgi – būs par vēlu, ja ielūgumu pasniegsiet mēnesi pirms kāzām.

Pievērsīsimies galda kartēm. Ir iespējams veidot un pasūtīt vairāku veidu galda kartes – roku darba galda kartes, drukātas galda kartes ar datora palīdzību, kā arī galda kartes kā kastītes/ dāvaniņas katram viesim ar savu vārdu.

Galda kartes ne tikai atvieglo viesiem vietu atrašanu pie galda, bet arī moderni un gaumīgi papildina galda klājumu, var izmantot kā suvenīru no kāzām.

Galda kartes visbiežāk tiek pieskaņotas arī kāzu tematikai un dominējošajām krāsām.

Parasti galda kartēs tiek iedrukāts ne tikai cilvēka vārds, bet arī teksts ar pateicības vārdiem par ierašanos svinībās.

Kāzu ielūgumi un galda kartes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *