Pirmskāzu ballītes

Ieskaties un iegādājies kāzu plānotāju: www.kazuplanotajs.com

Aizvien lielāku popularitāti Latvijā pirms kāzām iegūst vecmeitu un vecpuišu ballītes (pirmskāzu ballītes), kuras ir paredzētas, lai sieviete (līgava) un vīrietis (līgavainis) varētu kārtīgi atpūsties un atvadīties no neprecēta, brīva cilvēka statusa.

Kā zināms, katra rīkotā pirmskāzu ballīte tiecas pievērst sev uzmanību ar kaut ko īpašu un nebijušu, tāpēc vecpuišu un vecmeitu ballīšu plānošana ir diezgan grūts process. Nozīmīgi ir apzināties arī savas finanses, bez kurām ir grūti iedomāties vecmeitu/ vecpuišu ballītes, jo mūsdienās ir jāmaksā gandrīz par visu. Taču ir svarīgi atcerēties, ka mūsdienās pastāv iespēja jebkurā laikā ātri un ērti aizņemties kādu no ātrajiem kredītiem.

Kad esat tikuši skaidrībā ar savām finansēm un izlēmuši, cik lielu naudas summu esat gatavi ziedot ballītei, tad varat sākt plānot pasākuma tematiku un norisi, atkarībā no savām vēlmēm un iespējām.

Lai būtu vieglāk plānot pirmskāzu ballīti, piedāvāsim Jums dažādas idejas pasākuma rīkošanai. Kas zina, varbūt kāda noder!?

Vispirms vajadzētu padomāt par apģērbu un aksesuāriem, jo tiem ir ļoti liela nozīme pirmskāzu ballītēs. Parasti cilvēki izvēlas tādus kostīmus un aksesuārus, kuri izceļas uz pārējo cilvēku fona, kuri ir oriģināli un arī saskaņoti. Lai nerastos lieki sarežģījumi ar tērpa atrašanu veikalos, tad iesakām izīrēt šos kostīmus – mūsdienās ir daudz firmu, kuras piedāvā dažādu kostīmu īri.

Svarīgi ir piedomāt arī par aktivitātēm un dažādiem uzdevumiem, kurus vajadzēs pildīt topošajai līgavai un topošajam līgavainim. Diezgan populāri pārbaudījumi mūsdienās ir karstasinīgas dejas, flirtēšana, pretējo dzimumu telefona numura iegūšana u.c. Jo interesantākas aktivitātes, jo jautrāk un patīkamāk tiks pavadīta ballīte.

Ja vēlaties vecmeitu/ vecpuišu ballīti pavadīt Rīgā, tad iesakām vietu “NB Hotel”, kura atrodas lieliskā vietā Vecrīgas sirdī; telpās, kuru stāsts sākās 13. gadsimtā. Pasākuma atsvaidzināšanai ir pieejami 3 veidu biljarda galdi – pool galdi, snooker un krievu biljards, ko varēsiet izmantot izklaidei vai turnīram pasākuma ietvaros.

Nereti vecmeitu un vecpuišu ballīšu veidotāji izvēlas kādu no aktīvās atpūtas piedāvājumiem, piemēram, peintbola parka apmeklēšanu. Peintbolā var jautri un aizraujoši pavadīt laiku. Latvijā ir diezgan daudz peintbola parki; kā piemērus šeit var nosaukt peintbolu Andrejostas ielā 8b, Rīgā, kas atrodas netālu no kādreizējās “KB” Bed & Breakfast viesnīcas; Peintbola Parku 1942, kas atrodas starp Sēju un Raganu. Pats labākais ir tas, ka peintbolu var spēlēt visu laiku – gan lietū, gan naktī, gan agrā pavasarī, gan ziemā, gan karstā vasarā, gan vēsā rudenī utt.

Mūsdienās lielu popularitāti ir ieguvuši ballīšu autobusi (PartyBus). Šie autobusi ir aprīkoti ar visu, kas vajadzīgs jautram vakaram. Svarīgi ir pieminēt arī to, ka ballīšu autobusos parasti ir pieejams arī bārs, kurā vari izvēlēties gan kādu no bezalkoholiskajiem, gan arī kādu no alkoholiskajiem dzērieniem, tā kā Jums nemaz nebūs jāuztraucas par to, kur un kā ērtāk iegādāties alkoholu.

Vecmeitu un vecpuišu ballīti var izmantot arī ļoti lietderīgi, piemēram, cept maizi/kūkas (šādu programmu piedāvā mūsdienās tik ļoti populārā maizes ceptuve “Lāči”, kas tika dibināta 1993. gadā), aiziet uz kādas dejas nodarbību, degustēt vīnus, mācīties gatavot rotaslietas, tādā veidā iegūstot jaunas zināšanas un pieredzi.

Ir jāpiebilst arī tas, ka ir svarīgi iemūžināt pirmskāzu ballīti fotogrāfijās, tāpēc būtu vēlams nodrošināt ballīti ar profesionālu fotogrāfu, jo pēc pāris gadiem būs ļoti interesanti  un aizraujoši apskatīt fotogrāfijas un gremdēties patīkamajās atmiņās.

Iespējas, ko darīt un kā plānot vecpuišu un vecmeitu ballītēs, ir ļoti daudz. Viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm, gaumes un finansiālā stāvokļa.

Pirmskāzu ballītes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *