Medusmēneša ceļojumi

Ieskaties un iegādājies kāzu plānotāju: www.kazuplanotajs.com

Pēc kāzām laulātie labprāt dodas medusmēneša ceļojumā. Kas tad īsti ir medusmēnesis? Medusmēnesis (saukts arī par medmēnesi) ir sākuma posms, kuru jaunlaulātie pavada pēc kāzām. Šajā posmā precētie atpūšas divatā un ļaujas mīlestībai. Lai varētu kārtīgi izbaudīt medusmēnesi, cilvēki pārsvarā dodas visdažādākajos ceļojumos uz citām pasaules valstīm.

Vietas, kuras jaunlaulātie apmeklē, ir dažādas, jo arī cilvēku gaume un vēlmes ir atšķirīgas, taču ir vietas, kuras ir guvušas lielu popularitāti jaunlaulāto vidū.

Skaista vieta, kuru var apmeklēt ne tikai medusmēnesī, bet arī dodoties ceļojumā ar ģimeni, ir Venēcija. Venēcija ir ievērojama ar savu mākslu un arhitektūru. Ierasties Venēcijā ir samērā grūti, jo ielas šeit nav – ielu vietā ir kanāli. Liekas tik neticami!

Pārnakšņošana Venēcijas viesnīcās var izmaksāt diezgan dārgi (varētu teikt, ka pat ļoti dārgi), tāpēc nereti parastie tūristi, jaunieši un lielas ģimenes labprāt apmetās dažādos hosteļos, jo tie ir lētāki.

Venēcija ir īpaša ar to, ka tā atrodas uz 117 salām.

Ikvienam Venēcijas tūristam noteikti ir jānogaršo tās delikateses. Svarīgi ir atcerēties, ka Venēcijā galvenā ēdienreize ir pusdienas.

Savā ziņā populāra vieta, kur dodas jaunlaulātie, ir Havaju salas. Havaju salas ir domātas cilvēkiem, kuri ir sajūsmā par visu eksotisko – palmām un citiem eksotiskiem augiem, dažādu krāsu zivīm, putniem, okeāna smiltīm u.c.

Havaju salas ir vienīgais štats, kas sastāv no salām.

Havaju salās atrodas Maunakea – pasaules augstākais kalns. Cilvēkiem, kuri ir sajūsmā par aktīvās atpūtas iespējām, tad var teikt tikai vienu – Havaju salas ir domātas priekš viņiem, jo tās piedāvā aizraujošus, patīkamus un emocijām pilnus pārgājienu maršrutus.

Kā vēl vienu iecienītu vietu medusmēneša baudīšanai var nosaukt Meksiku, kas atrodas Ziemeļamerikas dienvidu daļā. Meksika ir vieta, kurā var izbaudīt karstasinīgas un kaislīgas vasarīgas naktis, kā arī baudīt kokteiļus ar dažādām augļu garšām. Tā kā Meksika atrodas tropu un subtropu joslā, tad svarīgi ir pieminēt, ka šeit visu cauru gadu ir vasara, tāpēc nav svarīgi, kad jūs dodaties medusmēnesī, jo tur vienmēr būs silts.

Meksikas bagātība ir pludmales, vulkāni, tuksneši, mūžzaļie meži, daudzveidīgie dzīvnieki, putni, nebeidzamā vasara… Tā varētu turpināt ilgi.

Kā patīkamu vietu, kur labi pavadīt medusmēnesi, varētu nosaukt Fidži, kas ir salu valsts Klusajā okeānā. Fidži sastāv no vairāk nekā 800 salām un mazākām saliņām. Fidži galvaspilsēta ir Suva, kas ir arī vislielākā pilsēta šajā salu valstī. Tā atrodas Viti Levu salas dienvidaustrumu krastā.

Fidži salas ir izpelnījušās lielu uzmanību visā pasaulē, pateicoties neskaitāmajiem koraļļu rifiem. Arī ūdens šajos rifos ir ļoti piemērots niršanai, jo visu cauru gadu tas ir ļoti silts.Nozīmīgi ir tas, ka arī ūdens ir ļoti tīrs, tā kā redzamība nirstot ir diezgan labā kvalitātē.

Fidži dzīvo ļoti draudzīgi cilvēki, viņi ir gatavi palīdzēt ikvienam jebkurā brīdī. Ir ļoti patīkami atrasties šādu cilvēku vidē.

Gribētos pieminēt arī Parīzi, kas atrodas Francijā. Varētu teikt, ka Parīze ir visromantiskākā pilsēta visā Francijā, tāpēc kādas var būt šaubas, vai doties uz Parīzi medusmēnesī, vai nē?!Ir daudzi cilvēki, kas sapņo par nokļūšanu Parīzē.

Parīzē atrodas arī visiem tik plaši pazīstamais Eifeļa tornis, kas mūsdienās ir kļuvis par Parīzes simbolu. Eifeļa tornī vidēji gadā tiek uzņemti apmēram 7 miljoni cilvēki, kas ir ļoti liels skaits.

Lai apgaismotu Eifeļatorni naktī, tiek izmantotas apmēram 20000 gaismas spuldzes.

Pats galvenais, dodoties medusmēneša ceļojumā, ir izvēlēties sev vēlamo un vispiemērotāko vietu, kur atpūsties ar mīļoto un ļauties mīlestībai pret visu apkārtējo, toties nevar aizmirst arī par saviem naudas līdzekļiem – varbūt ir vērts ieskatīties ātro kredītu salīdzinātājā.

Medusmēneša ceļojumi

3 domas par “Medusmēneša ceļojumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *